2018 Etkinlikleri kapsamında Afgan kökenli lisans ve yüksek lisans öğrencileri Vakfımızda buluşturlar.

 Etkinlikler
Küçült

Entries for Mayıs 2013

18
Uluslararası Kültür Günleri Etkinliği - I

18/05/2013 Cumartesi günü, Kültürlerarası Araştırma ve Dostluk Vakfı (KARVAK) tarafından, Vakıflar Genel Müdürlüğü Salonunda “Uluslararası Kültür Günleri Etkinliği –I” programı, Filistin, Mısır ve Gürcistan Ülkelerinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Programda emeği geçen öğrencilere ‘Teşekkür Belgeleri’ takdim edilmiştir..

[Devamını oku...]

15
Türk Hava Kurumu Üniversitesi Ziyareti

15/05/2013 Çarşamba günü, Kültürlerarası Araştırma ve Dostluk Vakfı (KARVAK) Yönetim Kurulu olarak, Türk Hava Kurumu Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ünsal BAN makamında ziyaret edilmiştir..

[Devamını oku...]

12
Hazara Öğrenciler Birliği 2013 Buluşması

12 Mayıs 2013 Pazar günü, Kültürlerarası Araştırma Ve Dostluk Vakfı Genel Merkezinde; Türkiye'de yüksek eğitim gören Afganistanlı öğrencilerin katılımı ile "Hazara Öğrenciler Birliği 2013 Buluşması" gerçekleşmiştir..

[Devamını oku...]

05
Libya Heyeti Toplantısı II

05/05/2013 Pazar günü, Sivil Toplum Temsilcilerinden oluşan Libyalı bir heyet, Vakfımız binasında ağırlanmış; ortak mutabakat noktasında bir toplantı düzenlenmiştir. Vakfımız Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet ŞİMŞİR tarafından Vakfımızı tanıtan bir sunum yapılmıştır..

[Devamını oku...]

 DnnForge - Son Haberler
Küçült
 Son Etkinlikler
Küçült
Tüm Etkinlikler
KARVAK Polatlı Gezisinde'ydi
 KARVAK Olarak 25 ülkeden 36 öğrencimizle birlikte Polatlı'ya Polatlı Belediyesinin k...