ULUSLARARASI ÖĞRENİLERE MOBİL REHBERLİK PROJESİ (Software Of Student -SOS)

KARVAK, Erasmus+ Stratejik ortaklık projesi kapsamında uluslararası öğrencilere yönelik bir mobil rehber hazırlayacaktır. Proje ortakları arasında Romanya, Fransa ve Ukrayna'da bulunmaktadır. Projenin koordinatörü Bursa Uludağ Üniversitesidir. KARVAK yıllardır sürdürdüğü uluslararası öğrencilere ev sahipliği ve rehberlik görevini SOS adlı projede somut bir fikri çıktı haline dönüştürecektir. Mobil yazılımın oluşturulması aşamasında uluslararası öğrencilerin ihtiyaç ve sorunları anketlerle ölçülerek bir yol haritası çıkarılmıştır. Uluslararası öğrenciler sorunlarını sirfkarvak@gmail.com adresine  iletebilirler.

Proje sosyal medya sayfaları:

Facebook: https://www.facebook.com/softwareofstudent.sos.5

Twitter    : https://twitter.com/sos_software

YouTube : Software of Student SOS - YouTube

 

SOS - Erasmus+ Projesi

 Etkinlikler
Küçült

12

 8 Aralık 2013  Pazar günü KARVAK Olarak 25 ülkeden 36 öğrencimizle birlikte Polatlı'ya Polatlı Belediyesinin katkılarıyla bir gezi gerçekleştirdik. Gezimizde Polatlı Şehitliği, Dua Tepe, Midas Tümülüsü'nü ziyaret edip ardından yemek yedik. Daha sonra Polatlı Belediye'si Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi'nde Polatlı Belediye Başkanı Yakup Çelik ve Eskişehir Merkez Odunpazarı ilçesi Belediye Başkanı Burhan Sakallı ve Başbakanlık E-Devlet Çalışma Gurubu Başkanı Vali ve yönetim Kurulu üyemiz Dr. Ramazan Altınok Beyefendi'nin de İngilizce ve Arapça sunumlarıyla öğrencilerimizle tanışıldı. Öğrencilerimizin de memnun ayrıldığı program Polatlı Belediye'sinin öğrencilerimiz içi tahsis ettiği aracın bizleri Ankara'ya getirmesiyle sona erdi.

 

Gezimizde katkısı olan Polatlı Belediyesine, Polatlı Belediye Başkanı Yakup Çelik Beyefendi'ye ve Başbakanlık E-Devlet Çalışma Gurubu Başkanı Vali ve yönetim Kurulu üyemiz Dr. Ramazan Altınok Beyefendi'ye sükranlarımızı sunarız...

Saygılarımızla...

 

Polatlı Belediye'sinin Sitesindeki Haber İçin Tıklayınız

haberler.com Sitesindeki haber için tıklayınız.

Okunma Sayısı: 5888
resim
 DnnForge - Son Haberler
Küçült
 Son Etkinlikler
Küçült
Tüm Etkinlikler
KARVAK Polatlı Gezisinde'ydi
 KARVAK Olarak 25 ülkeden 36 öğrencimizle birlikte Polatlı'ya Polatlı Belediyesinin k...