2018 Etkinlikleri kapsamında Afgan kökenli lisans ve yüksek lisans öğrencileri Vakfımızda buluşturlar.

 Etkinlikler
Küçült
05
Libya Heyeti Toplantısı II

05/05/2013 Pazar günü, Sivil Toplum Temsilcilerinden oluşan Libyalı bir heyet, Vakfımız binasında ağırlanmış; ortak mutabakat noktasında bir toplantı düzenlenmiştir. Vakfımız Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet ŞİMŞİR tarafından Vakfımızı tanıtan bir sunum yapılmıştır..

[Devamını oku...]

19
Türk Japon Vakfı Kültür Paneli

 

19.04.2013 Cuma günü Türk Japon Vakfı tarafından organize edilen panele, KARVAK olarak katıldık. Panele ayrıca, JICA Türkiye Ofisi Başkan Başyardımcısı Masahiro UEKİ, Japonya Chiba Üniversitesi, Prof. Dr. Koichi ITO..

[Devamını oku...]

28
Rifat Hisarcıklıoğlu Ziyareti

"KARVAK Yönetim Kurulu olarak, TOBB Başkanı Sayın Rifat HİSARCIKLIOĞLU'na Vakfımızı tanıttık.."

[Devamını oku...]

22
Bursa Gezisi

22 - 24 Mart 2013 tarihleri arasında Kültürlerarası Araştırma ve Dostluk Vakfı olarak, Bursa Valisi Sayın Şahabettin HARPUT'un davetiyle, 24 farklı ülkeden 34 öğrencinin katılımı ile Türkiye'nin Tarih Başkenti Bursa'yı ziyaret ettik. Vakfımız Genel Başkanı Nazmi KUMRAL tarafından Bursa Valimiz Sayın Şahabettin HARPUT’a ‘Teşekkür Belgesi’ ve ‘Teşekkür Şilti’ takdim edilmiştir..

[Devamını oku...]

12
Libya Heyeti Toplantısı I

12/03/2013 Salı günü, Sivil Toplum Temsilcilerinden oluşan Libyalı bir heyet, Vakfımız binasında ağırlanmış; ortak mutabakat noktasında bir toplantı düzenlenmiştir. Vakfımız Kurucularından Sayın Kemal BAŞÇI tarafından Vakfımızı tanıtan bir sunum yapılmıştır..

[Devamını oku...]

27
Sayın Nevin GÖKÇEK Ziyareti

Kültürlerarası Araştırma ve Dostluk Vakfı Yönetim Kurulumuz tarafından 27 Şubat 2013 Çarşamba günü SOS Vakfı Onursal Başkanı ve Vakfımız Onur Kurulu Üyesi Sayın Nevin GÖKÇEK, makamında ziyaret edilmiş; kendisine Vakfımız ‘Onur Belgesi’ takdim edilmiştir..

[Devamını oku...]

Sayfa 4 / 7İlk   Geri   1  2  3  [4]  5  6  7  İleri   Son   
 DnnForge - Son Haberler
Küçült
 Son Etkinlikler
Küçült
Tüm Etkinlikler
KARVAK Polatlı Gezisinde'ydi
 KARVAK Olarak 25 ülkeden 36 öğrencimizle birlikte Polatlı'ya Polatlı Belediyesinin k...