ULUSLARARASI ÖĞRENİLERE MOBİL REHBERLİK PROJESİ (Software Of Student -SOS)

KARVAK, Erasmus+ Stratejik ortaklık projesi kapsamında uluslararası öğrencilere yönelik bir mobil rehber hazırlayacaktır. Proje ortakları arasında Romanya, Fransa ve Ukrayna'da bulunmaktadır. Projenin koordinatörü Bursa Uludağ Üniversitesidir. KARVAK yıllardır sürdürdüğü uluslararası öğrencilere ev sahipliği ve rehberlik görevini SOS adlı projede somut bir fikri çıktı haline dönüştürecektir. Mobil yazılımın oluşturulması aşamasında uluslararası öğrencilerin ihtiyaç ve sorunları anketlerle ölçülerek bir yol haritası çıkarılmıştır. Uluslararası öğrenciler sorunlarını sirfkarvak@gmail.com adresine  iletebilirler.

Proje sosyal medya sayfaları:

Facebook: https://www.facebook.com/softwareofstudent.sos.5

Twitter    : https://twitter.com/sos_software

YouTube : Software of Student SOS - YouTube

 

SOS - Erasmus+ Projesi

 HABERLER
Küçült

Entries for Nisan 2013

26
'Elazığ, Harput Kürsübaşı Gecesi’ Etkinliği..

"26 Nisan 2013 Cuma günü, Keçiören Belediyesi tarafından organize edilen ‘Sevdamız Elazığ, Harput Kürsübaşı Gecesine’ 18 Uluslararası Öğrencimiz ile KARVAK olarak katıldık. Geceye Keçiören Belediye Başkanı Sn. Mustafa AK ve Elazığ Harput Kültür Derneği Başkanı Sn. Süleyman KÜRKLÜOĞLU teşrif ettiler.."

[Devamını oku...]

25
‘Karabük Günleri’ Ziyareti

 

25 - 29 Nisan 2013 tarihleri arasında Ankara AKM'de düzenlenen "Karabük Günlerine" KARVAK olarak katılım sağladık...

[Devamını oku...]

19
KARVAK - 6. Uluslararası Öğrenci Buluşması

19-21 Nisan 2013 tarihleri arasında Ankara Gençlik Parkında organize edilen, 6. Uluslararası Öğrenci Buluşmalarına, KARVAK adına; Vakfımız Onur Kurulu Üyesi Sayın M. Ergun DAĞCIOĞLU, Vakfımız Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet ŞİMŞİR ve Vakfımız Öğrencileri katılmışlardır.

[Devamını oku...]

19
Türk Japon Vakfı Kültür Organizasyonu..

19.04.2013 Cuma günü Türk Japon Vakfı tarafından organize edilen "Türkiye ve Japonya Arasındaki Eğitim ve Tekonolojik İşbirliğinin Gerçekleştirilmes"i konulu panele, KARVAK olarak katıldık.

[Devamını oku...]

11
Karvak Genel Kurul

Genel Kurulumuz ‘Kültürlerarası Araştırma ve Dostluk Vakfı’ Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nazmi KUMRAL’ın açılış konuşmasıyla başlamıştır. Geniş bir katılımcı kitlesiyle gerçekleştirilen Genel Kurulumuza, Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Dans Ekibi ve TRT Sanatçısı Sayın Turhan ÖGE ve Saz Arkadaşları, muhteşem performanslarıyla renk katmıştır.

[Devamını oku...]

05
PhD Meeting of Keçiören Belediyesi

"5 Nisan 2013 Cuma günü Keçiören Belediyesinde; Dünyanın birçok ülkesinden gelerek Ankara'da Doktora eğitimini sürdüren öğrenciler başta olmak üzere Keçiören Belediye Başkanı, Belediye Başkan Yardımcısı, Daire Müdürleri ve E-Devlet Grup Başkanı Sayın Dr. Ramazan ALTINOK'un katılımlarıyla, KARVAK öncülüğünde büyük bir toplantı düzenlenmiştir.."

[Devamını oku...]

 DnnForge - Son Haberler
Küçült
 Son Haberler
Küçült
 Son Etkinlikler
Küçült
Tüm Etkinlikler
KARVAK Polatlı Gezisinde'ydi
 KARVAK Olarak 25 ülkeden 36 öğrencimizle birlikte Polatlı'ya Polatlı Belediyesinin k...