ULUSLARARASI ÖĞRENİLERE MOBİL REHBERLİK PROJESİ (Software Of Student -SOS)

KARVAK, Erasmus+ Stratejik ortaklık projesi kapsamında uluslararası öğrencilere yönelik bir mobil rehber hazırlayacaktır. Proje ortakları arasında Romanya, Fransa ve Ukrayna'da bulunmaktadır. Projenin koordinatörü Bursa Uludağ Üniversitesidir. KARVAK yıllardır sürdürdüğü uluslararası öğrencilere ev sahipliği ve rehberlik görevini SOS adlı projede somut bir fikri çıktı haline dönüştürecektir. Mobil yazılımın oluşturulması aşamasında uluslararası öğrencilerin ihtiyaç ve sorunları anketlerle ölçülerek bir yol haritası çıkarılmıştır. Uluslararası öğrenciler sorunlarını sirfkarvak@gmail.com adresine  iletebilirler.

Proje sosyal medya sayfaları:

Facebook: https://www.facebook.com/softwareofstudent.sos.5

Twitter    : https://twitter.com/sos_software

YouTube : Software of Student SOS - YouTube

 

SOS - Erasmus+ Projesi

 HABERLER
Küçült
13
Kastamonu Günleri

"13 - 17 Mart 2013 tarihleri arasında Ankara AKM'de düzenlenen "Kastamonu Günlerine" KARVAK olarak katılım sağladık. Kastamonu Valimiz Sayın Erdoğan BEKTAŞ, Tosya Belediye Başkanımız Sayın Kazım ŞAHİN ve Küre Belediye Başkanımız Sayın Kamil AYDINLI'ya Vakfımızın çalışmaları hakkında bilgi verdik.."

[Devamını oku...]

15
KARVAK ‘İftar (Ramazan)’ Programları

Vakfımızın organize ettiği geleneksel Ramazan Etkinlikleri çerçevesinde Vakfımıza gönül veren gerçek ve tüzel kişilerin desteğiyle uluslararası öğrencilerimizle birlikte iftar programları ve devamında Vakıf merkezimizde sohbet, dinleti vs faaliyetleri gerçekleştirilmiştir..

[Devamını oku...]

21
Mavigöl Pikniği "Hıdırellez Şenlikleri"

“Hıdırellez Şenlikleri” kapsamında, Mamak Belediyesiyle birlikte düzenlediğimiz ve Mamak Belediye Başkanımız Sayın Mesut AKGÜL’ün de katılımıyla daha da renklenen ‘Mavigöl Pikniğimiz’den güzel görüntüler..

[Devamını oku...]

20
Uluslararası ‘Asma Köprü’ Buluşması

‘Dünyanın Renkleri Ankara’da sloganıyla yola çıkılan ve 40 ülkeden 150 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen, 2. Uluslararası Öğrenci Buluşması Programında, her zaman olduğu gibi ‘Kültürlerarası Araştırma ve Dostluk Vakfı’ olarak yerimizi aldık..

[Devamını oku...]

Sayfa 4 / 4İlk   Geri   1  2  3  [4]  İleri   Son   
 DnnForge - Son Haberler
Küçült
 Son Haberler
Küçült
 Son Etkinlikler
Küçült
Tüm Etkinlikler
KARVAK Polatlı Gezisinde'ydi
 KARVAK Olarak 25 ülkeden 36 öğrencimizle birlikte Polatlı'ya Polatlı Belediyesinin k...